Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... greva metrou - instanta competenta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

greva metrou - instanta competenta

nu am inteles de ce conducerea metrorex s-a adresat judecatoriei pt a declara greva ilegala, iar nu tribunalului?
mandreas, utilizator
s/a adresat Tribunalului! sectia a VIII/a e in acelasi sediu cu judecatoria sector VI
era o informatie eronata din Libertatea