avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 668 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... greva metrou - instanta competenta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

greva metrou - instanta competenta

nu am inteles de ce conducerea metrorex s-a adresat judecatoriei pt a declara greva ilegala, iar nu tribunalului?
Ultima modificare: Joi, 17 Noiembrie 2005
mandreas, utilizator
Cel mai recent răspuns: mihaimir , utilizator 11:01, 21 Noiembrie 2005
s/a adresat Tribunalului! sectia a VIII/a e in acelasi sediu cu judecatoria sector VI
era o informatie eronata din Libertatea

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Abonament cumparat si greva metrorex Alexs Alexs Buna ziua. Dupa cum se stie deja, maine, 16.11.2009, incepe greva la Metrorex, intre orele 06:00 si 16:00, pe o perioada nedeterminata. In cazul in care ... (vezi toată discuția)
Debitor citat in sect 3 cu sediu in sect 5 OANA GORAN OANA GORAN am depus cverere pt emiterea ordonantei priv somatia de plata pt debitorul W care figura cu sediul soc in sectorul 3 , aveam certificat de inmatriculare scos ... (vezi toată discuția)
Stie cineva unde deschid un proces ( litigiu de munca?) cu stima . benga112 benga112 Am comiciliul stabil in Bucuresti sector 5 -Am lucrat la o firma in sectorul 3 Bucuresti.Doresc a deschide un proces firmei la care am lucrat sector 3 ... (vezi toată discuția)