Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Stare declaratii cu mesaj de erori
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Stare declaratii cu mesaj de erori

buna ziua
daca imi apare mesajul ca *declaratia depusa are erori de validare* s-a iinregistrat la fisc?
multumesc
Nu,trebuie sa vededti ce eroare va apare ,sa o rectificati si o depuneti iar
nu vreau sa o trimit iar,am transmis-o din greseala, din cauza asta intrebam daca a fost luata in calcul pt cei de la fisc
multumeesc