Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... legea nr1/2011
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

legea nr1/2011

Buna ziua!
Ce ar trebui facut (daca se poate face ceva) pentru a primi banii de la stat la care se refera legea nr.1/2011.
Precizati despre ce bani este vorba.
Articolul 356 din Legea Educației Naționale nr.1/2011este în vigoare, însă nu-și produce efectele întrucât aplicarea sa a fost prorogata succesiv prin ordonanțe de urgență