Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Confruntare martori
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Confruntare martori

În timpul urmăririi penale am cerut de mai multe ori confruntarea intre martorii propusi de catre mine în calitate de persoana vatamata și martorii propusi de inculpat, cu privire la savarsirea infractiunilor de ultraj contra politistului prin amenintare cu bătaia și tulburarea linistii publice, evenimentul având loc în strada, nici procurorul în cursul UP nici judecatorul în mod inexplicabil nu au aprobat acest fapt, sunt în cursul judecății, unde as putea sa fac o plângere , deoarece martorii propusi de inculpat, spun ori ca nu au vazut, ori ca nu știu exact ce s-a întâmplat va rog s-a răspundeți!!!
Cand atacati cu apel sentinta, va referiti si la incheierile prin care vi s-au respins cererile.
Se mulțumește!!!