Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Activitate firma in afara Romaniei
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Activitate firma in afara Romaniei

Am înființat o firma cu obiect de activitate principal -activități de intermediere cu petrol brut.Toata activitatea firmei se desfășoară in afara României. Din punct de vedere legal firma ce elemente legale ar trebui sa posede pt a-si desfășura activitatea?
Fiti mai clar. La ce anume va referiti?