Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... parteneriat public privat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

parteneriat public privat

buna ziua! as dori sa stiu daca o societate privata poate sa initieze catre o administratie locala o cerere pt un parteneriat public privat
oare nu am incadrat bine mesajul...pt ca nu am primit nici un raspuns... :(