Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... INCETARE CIM PE PERIOADA DE PROBA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

INCETARE CIM PE PERIOADA DE PROBA

Buna ziua,

daca unui angajat i s-a incetat contractul de munca prin notificare conform art 31 alin. 3 mai este necesara intocmirea deciziei de incetare ?

Multumesc anticipat.
Nu mai este necesara intocmirea deciziei.