Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Judecat in italia
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Judecat in italia

Judecat fara sa știe si condamnat in Italia la 2 ani si 6 luni .Persoana in cauza se afla in România .Va executa pedeapsa? Si daca da va fi extrădat sau poate executa pe teritoriul României
Va fi extradat.
poate sa se predea ca sa execute pedeapsa in romania, si iese mai repede decat extradat si sa execute la zi.