Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... indemnizatie - termen depunere acte
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

indemnizatie - termen depunere acte

Buna ziua. pe data de 20dec se termina co postnatal adica 126 zile.
pe 3sept2016 am nascut. cand trebuie depus dosarul de indemnizatie?
Pentru a beneficia de indemnizatia pentru CCC, incepand cu data de 21 dec.2016, trebuie sa depuneti dosarul în termen de 60 de zile lucrătoare de la data la care a inceteaza concediul de maternitate.