Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

auto

Bun azi in intersectie viram stinga din fata venea alte masini una dat voie sa virez stinga iar da pe banda de linga bordura veneau 2 masini din fata prima a frinat a doua a intrat in spatele lui masinile nu au patit nimic numai cea de a doa i sa strimbat numaru din fata .soferi celor 2 autoturisme spun ca eu sunt de vina. nu sa facut amiabila nu sa mers la politie.ce este de facut
Nu.