Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Mama care si-a parasit copii pentru iubit in ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Mama care si-a parasit copii pentru iubit in strainatate

Buna ziua! Sotia mea a plecat la un iubit in Italia o luna si jumatate. Dupa ce a venit acasa, a stat 2 saptamani si a luat fetita de cinci ani la un alt iubit in Bucuresti. La intoarcere, pe tren, a cunoscut o alta persoana cu care a intretinut relatii sexuale in toaleta, lasand-o pe fetita mea exact in fata usii de la toaleta. Acum, deoarece este in Italia din nou, intentioneaza sa vina acasa si intentioneaza sa ia din nou fetita si sa o ia cu ea....
La ce birou pot apela sa impiedic acest lucru?
Ea a recunoscut toate acestea
Anuntati protectia copilului
Buna ziua,
1. Divortati.
2. Solicitati acordarea exclusivitatii exercitarii autoritatii parintesti dumneavoastra si stabilirea domiciliului minorei la dumneavoastra.
3. Nu-i mai dati la notar permisiunea iesirii din tara cu minora.
Nu mai lăsaţi să ia fetiţa fără prezenţa dvs.
Multumesc, se poate sa trec alocatiile atat a fetitei, cat si a fiului meu de 13 ani, care locuiesc cu mine pe numele meu, fara consimtamantul ei, intru-cat ea este la amantul ei in italia, fapt pt care am si dovezi?
si pot demonstra cu poze indecente pe care le-a facut in Franta ca este mama denaturata