Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării Credit ipotecar in dolari
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

Credit ipotecar in dolari

buna ziua, am luat un credit ipotecar in dolari in anul 2011 cand dolarul era 2,8 ron, acum dolarul a crescut enorm ajungand la 4,3 ronsi rata mea a crescut mult.Credeti ca pot face ceva ca sa-mi usurez situatia, credite prea multe in dolari nu cred ca sunt,nu stiu la cine da apelez.
Apelati la un avocat,prezentati-va cu actele respective:contract credit,plati efectuate etc.