Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Un nou certificat medico-legal dupa clasare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Un nou certificat medico-legal dupa clasare

As dori sa stiu daca se mai poate cere un nou certificat medico legal dupa clasarea dosarului de urmarire penala in in care, dupa primul certificat medico legal au mai intervenit investigatii medicale sii interventii chirurgicale.Daca s-ar putea si un model de cerere catre parchet....
Despre ce fapte este vorba, ce incadrare juridica, cand s-au savarsit faptele, cand s-a dispus clasarea si pentru ce temei de drept, in ce au constat si interventiile chirurgicale?
(in principiu, in anumite conditii destul de rar indeplinite, se poate ce doriti dvs)