Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Sarcina gemeni
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Sarcina gemeni

Daca nu primesc indemnizatie ptr ca am fost plecata in strainatate ultimii doi ani,pentru ca nasc gemeni,beneficiez de ceva in plus in afara de alocatie?
Nu beneficiati decat de alocatia de stat pentru copii.