Forum Discuţii diverse Discuţia la modă Bravo .. primul câștig pentru plătitori de taxe
Discuție deschisă în Discuţia la modă

Bravo .. primul câștig pentru plătitori de taxe

Foarte bine ca se scot taxele ,Ptr cei ce contesta asta ... NU sunt plătitori , ????!?bravo lor sa speram ca va promulga și vor dispărea , ca vor apare altele sunt de acord Dar dacă rămân și astea.......?
Mai concret, care este marele "castig" al platitorilor de taxe?