Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Inregistrare audio sau video proba in instanta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Inregistrare audio sau video proba in instanta

Sint admise inregistrarile audio video in proces civil.
Probele audio video in procesul civil se admit foarte rar , probele se pot face cu martori , acte , interogatorii, expertize.
Buna seara. Va multumesc pt raspuns. Ideea era ca eu sint parat si am fost la reclamant acasa sa ma inteleg cumva cu el. Asta era intrebarea ca daca m_a inregistrat cumva si sa o poata folosi ca si proba. Va multumesc
Nu va fi admisa o astfel de proba in instanta in situatia dvs.