Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... APEL LA EVACUARE
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

APEL LA EVACUARE

Buna
Am avut un proces de evacuare pe procedura speciala(eu fiind reclamat) la care am primit sentinta executorie. Paratul a depus apel in ultima zi in 19.12.2016.

Care sunt pasi ca nu mai stiu nimic de proces?
Cat dureaza pana se trimite la tribunal si ce termene mai sunt dupa aceea?
Verificati starea procesului dupa numar dosar, obiect sau parte pe site-ul portal.just.ro. Instanta de apel este tribunalul.