Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... RECUPERARE DECIZIE PROCES
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

RECUPERARE DECIZIE PROCES

Am pierdut decizia unui proces de partaj, cum pot obtine un duplicat?
Mergeti la arhiva instantei unde s-a judecat cauza respectiva si solicitati o copie legalizata .Achtati o taxa de timbru judiciar de 5 ron per exemplar.depuneti o cerere prin care solicitati legalizarea hotararii pronuntate in dosarul nr....Succes,