Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent de insertie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent de insertie

buna ziua,
am si eu o intrebare eu am revenit la munca si beneficiez de stimulentul de insertie pt copil pana in 8 nov 2017.
intrebarea mea la dvs este , daca pot face o modificare si daca pot muta acest stimulent ca sa-l ia sotul?
va multumesc anticipat!
Nu se poate face asa ceva.