Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Legalizare sentința
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Legalizare sentința

Am buletinul expirat ,intre documentele necesare trebuie sentinta de divort legalizata si inregistrata .Ma puteti ajuta?
Actele necesare pentru ce? hotararea judecatoreasca nu se poate legaliza la Notarul Public.
Solicitati un CIP pe motivul lipsa dovada sentintei de divort. Incepand cu 1 februarie 2017 costa doar 1 leu.