Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Informatii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Informatii

Buna ziua,

In cat timp de la primirea unei hotararii judecatoresti pentru pensie de intretinere, se merge la tribunal pentru a fi inregistrata si timbrata ca hotarare definitiva si irevocabila?As putea sa stiu la ce ajuta acesta procedura si cat este de obligatorie?( necesara)
Multumesc