Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Redobindirea permisului de conducere suspendat in UK ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Redobindirea permisului de conducere suspendat in UK pe 2 ani ptr alcolemie de 0 80

Permisului meu de conducere a fost suspendat in UK pe 2 ani ptr alcolemie de 0 80, intrebarea mea este daca mai pot conducere in Romania, trebuie sa dau examen din nou ?
Ai aflat ceva ?
Aveai permis romanesc ,?
Mai aveti permis "fizic" astfel incat sa conduceti in Romania ?