avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 197 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Redobindirea permisului de conducere suspendat in UK ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Redobindirea permisului de conducere suspendat in UK pe 2 ani ptr alcolemie de 0 80

Permisului meu de conducere a fost suspendat in UK pe 2 ani ptr alcolemie de 0 80, intrebarea mea este daca mai pot conducere in Romania, trebuie sa dau examen din nou ?
Cel mai recent răspuns: lupci , utilizator 21:50, 28 Martie 2017
Ai aflat ceva ?
Aveai permis romanesc ,?
Mai aveti permis "fizic" astfel incat sa conduceti in Romania ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Permis de conducere k2f6 k2f6 Buna Ziua In urma cu ceva timp am fost identificat in trafic cu o alcolemie de 0.80, a rezultat un dosar penal si condamnare la un an inchisoare cu amanarea ... (vezi toată discuția)
Permis suspendat ovidiubleoca ovidiubleoca Buna! sunt rezident in danemarca si am fost oprit de politie avand o alcolemie de 1.05 in sange si ,trecand pe culoare rosie a semaforului, dar nu mi sa ... (vezi toată discuția)
Schimbare permis anulat Dan121212 Dan121212 Buna ziua. Am o întrebare la care nu ii prea găsesc raspuns. In urma cu 2 ani am produs un accident sub influența alcoolului. Permisul de conducere mia fost ... (vezi toată discuția)