Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Formularul 010
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Formularul 010

Buna ziua, ma intereseaza, formularul 010 de trecere de la impozit pe profit la impozit micro, de la 01 februarie, se depune pana la data de 01.02.2017? Multumesc.
Daca doriti ca trecerea sa se faca dupa 1 februarie, termenul in care se depune formularul 010 curge dupa acea data. Vedeti si instructiunile de completare ale formularului 010.