Forum Discuţii juridice Executare silită Încuviințare executare silită
Discuție deschisă în Executare silită

Încuviințare executare silită

Buna seara , am verificat fără sa vreau numele meu pe portal.just.ro si am descoperit dosarul numărul 1837/300/2017 care ar fi audiență in data de 14/02/2017 ora 12 in care numele meu este pe el cum ca a-și fi debitor Clim Gheorghe . Cum as putea afla daca acest dosar imi este adresat mie eu nefiind anunțat de nici un debit, mutându-ma de la București in Botoșani de circa 7 ani cu tot cu rezidenta, lăsând in urma o restanta la un credit de la BancPost .
Pe portal trebuie sa scrie si cine e partea care va cheama in instanta. Mai puteti merge la arhiva sa cereti dosarul cu nr. indicat si veti vedea daca corespund datele de identitate cu ale dvs. Cred ca si telefonic o puteti face.
A doua varianta ar fi sa contactati BEJ ul ( executorul judecatoresc ) acesta are toate datele.
ContSters416386, utilizator
Faptul ca dmv v-ati schimbat adresa, conform contractului de credit aveti un numar de aproximativ 5 zile de la data schimbarii adresei de domiciliu sa notificati banca