Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... servicii medicale neplatite in Germania
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

servicii medicale neplatite in Germania

neplata serviciilor medicale efectuate in GERMANIA.
Am o matusa care fiind plecata in germania a avut nevoie de asistenta medicala,a fost internata,nu a avut asigurare si acum fiind in tara vin scrisori cum ca ar avea de plata o anumita suma.
Nu are bani sa plateasca ,ce poate face sau ce i se poate intampla daca nu plateste?
nu stie nimeni sa mi raspunda .va rog mult