Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Diferente stoc
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Diferente stoc

Buna ziua, am la 31.12.16 diferente intre stoc si contabilitate ce provin dintr-o factura de stornare la care s-a gresit pretul, s-a stornat mai putin. In ianuarie am primit factura de stornare cu diferenta de suma. Cum sa inregistrez aceasta diferenta?
Nu stie nimeni?