Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... intrebare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

intrebare

Am castigat pe fond un proces cu banca termen pentru apel 30 zile dupa o saptamana a m facut indreptare materiala la indreptare materiala am din nou 30 zile pentru apel...intrebare: cum se calculeaza zilele pentru apel de la prima hotararea sau de la indreptare sau sunt apeluri diferite
Nu ma poate ajuta nimeni eu consider ca sunt separate apelurile conform att 446 ncpc
~ Conținut șters la cerere ~