Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Continuare viciu ascuns auto sh
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Continuare viciu ascuns auto sh

Scuze.Am constatat acum ca a fost cu volan pe dreapta.Asta a recunoscut proprietarul.
Pentru coerenta discutiei,incercati sa contionuati in topicul initialwww.avocatnet.ro/content/for...