Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... depunerea cererii de ajutor public judiciar[cate ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

depunerea cererii de ajutor public judiciar[cate exemplare?]

Daca se depun concomitent iesire indiviziune teren agricol(L.18/1991),10 most. si cerere Ajutor Pub. Judiciar ,aceasta(A.P.J) in cate exemplare se va depune? Multumesc pentru raspuns.{IN INSTANTA}
Un singur exemplar caci nu se comunica la restul de parti. Aveti doar grija sa depuneti inscrisurile doveditoare necesare.