Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Schimbare Buletin
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Schimbare Buletin

Buna Seara,
Am buletinul in Judetul Galati, intre timp mi-am cumparat un apartament in Ploiesti si as dori sa imi schimb buletinul din Galati in Ploiesti.
Daca il schimb va fi nevoie sa imi schimb pasaportul si permisul? Mentionez ca permisul este de tip European si pasaportul biometric.
Multumesc
Nu este necesar.