Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Acord mediere cu succesori-penal
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Acord mediere cu succesori-penal

De pót sa fac daca a decedat partea vatamate? Ma intereseaza latura penala! Pót sa obtin o clasare daca ma impac cu succesorul partii vatamate? Sau daca inchei un acord de mediere cu succesorul? De solutii ám? Nimic? Voi fi condamnat?
Va suspend accesul pe forum daca mai deschideti inca un topic cu acest subiect.