Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Medicina Legala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Medicina Legala

Buna seara , copilul meu a condus o masina fara permis si a facut accident soldat fara victime doar pagube materiale pentru mine. Este programat la medicina legala sa se vada daca a avut discernamant in acel moment. Este programat pe 23 martie , dar nu ne putem prezenta din mai multe motive unul fiind si simularile si bacul. Se considera rea vointa daca nu ne prezentam? Cum as putea sa il reprogramez peste o luna sau peste ceva timp pentru a merge. Intentia noastra este de a ne prezenta dar daca s-ar putea mai tarziu deoarece acum prioritatiile sunt altele. Cum pot face sa il reprogramez?
Simularea pentru bacalaureat va avea loc intre 13 si 17 martie. Nu exista motive credibile de reprogramare.
Am inteles, dar nu putem ajunge pe 23 din motive personale. Aveti un sfat pentru a ne putea reprograma luna viitoare?
Mergeți sa anunțați.
Sa depuneți și o cerere scrisa motivata.
Multumesc