avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2034 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Plecat din tara sub supraveghere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Plecat din tara sub supraveghere

Poate cineva sa mă ajute cu un raspuns... Poate cineva din familie ( sotie,frate) sa duca dovezi la prima întâlnire cu consilierul de la serviciul de probațiune in locul meu deoarece eu sunt plecat din tara (lucrez in Germania de 6 ani )?
Cel mai recent răspuns: nelx , utilizator 15:29, 9 Martie 2017
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc pentru răspuns!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Amanare pedeapsa - serviciul probatiuni xXx2013 xXx2013 Azi am primit o pedeapsa de 1 an inchisoare, cu amanarea executarii pedepsei pentru un termen de 2 ani sub supraveghere de la data ramanerii definitive a ... (vezi toată discuția)
Plecare din țară sub măsura supravegherii uncalator2019 uncalator2019 Bună seara, Mă aflu în următoarea situație: Am fost condamnat cu executare la 5 ani într-un centru de detenție, la o dată la care eram minor. Am ... (vezi toată discuția)
2 intrebari vis-a-vis de o hotarare definitiva de suspendare a pedepsei cu supraveghere sigina sigina Buna ziua. Am urmatoarele 2 intrebari si va rog sa imi dati o mana de ajutor daca este posibil. Este vorba de o hotarare definitiva a curtii de apel bucuresti ... (vezi toată discuția)