Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Plecat din tara sub supraveghere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Plecat din tara sub supraveghere

Poate cineva sa mă ajute cu un raspuns... Poate cineva din familie ( sotie,frate) sa duca dovezi la prima întâlnire cu consilierul de la serviciul de probațiune in locul meu deoarece eu sunt plecat din tara (lucrez in Germania de 6 ani )?
~ Conținut șters la cerere ~
Mulțumesc pentru răspuns!