Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... redobandire permis anulat
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

redobandire permis anulat

In 15.03.2016 a ramas definitiva sentinta de 1 an si 2 luni cu suspendare pentru conducere sub influenta alcoolului. In 15.03.2017 ma pot prezenta pentru redobandire sau numai din 16? Multumesc
Din 16 03 poti sa te prezinti cu dosarul la politie,ghiseul examinari