Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... gestionar gravid
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

gestionar gravid

In cazul in care se desfasoara o inventariere, apar lipsuri si nereguli serioase in gestiune, gestionara anunta angajatorul ca este gravida ... mai trebuie sa semneze listele de inventariere, sa dea nota explicativa? Ce poate face in acest caz comisia de inventariere? Vorbim de finalizare inventar, blocajul a intervenit la final...
Aveti dreptate. Multumesc.