Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... plangere penala bancii
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

plangere penala bancii

buna ziua!as dori sa intreb daca pot face plangere penala unei banci pentru ca mi-a incasat mai multi bani decat trebuia in baza unei clauze abuzive privind dobanda?mentionez ca am castgat un proces privind dobanda si mi-au fost restituia suma! as dori sa fac plangere penala pentru inselaciune si intimidare pe parcursul anilor in care am avut dobanda abuziva!multumesc!

Da,puteti,doar ca ,vor veni cu argumente cu politica bancii dar puteti incerca si sa le cereti si daune morale si materiale ,n ar strica sa i hartuiti putin cum fac si ei.