Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizatii pentru cod Caen 7420
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizatii pentru cod Caen 7420

Buna ziua!
As dori sa stiu daca pentru un SRL-D cu codul caen 7420- Activități fotografice ,sunt necesare anumite autorizatii de functionare de la primarie avand in vedere ca societatea dispune doar de sediu social,fara alt punct de lucru.Daca da,care ar fi acestea si cum se obțin? Mulțumesc.
Acelasi lucru as dori sa-l stiu si pentru codul CAEN 5911Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune.Ce cod ar fi mai bun pentru activitati de filmare evenimente (nunti ,botezuri)?
Multumesc