Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Sfaturi va rog - credit Prima casa
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Sfaturi va rog - credit Prima casa

Daca am primit teren de la primarie pt costruire de casa si ma voi casatorii intr-o luna cu viitorul sot care si-a facut demersul pt succesiune sa ii ramana apartamentu parintesc doar pe numele lui, exista posibilitatea sa ne putem lua bani prin programu prima casa sa ridicam casa pe acel teren?
Te interesezi la bancă ,mai este si creditul ipotecar.