Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Casatorie cu un cetatean congolez
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Casatorie cu un cetatean congolez

Buna ziua, care Este procedura care trebuie urmata pt casatoria cu un cetatean congolez, ce documente sunt necesare pt casatorie si pentru intrarea lui pe teritoriul Romaniei, (locuim impreuna in Germania dar vrem sa ne casatorim in Romania)?
Multumesc anticipat!
Suni la ambasada de care apartine el.