Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Autorizare de la primarie pentru PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Autorizare de la primarie pentru PFA

Pentru PFA cu cod principal 7022 Activitati de consultanta pentru afaceri si management, (si secundar 9511,6311,4791) inregistrat la Reg.Comertului și ANAF, cu sediul profesional la domiciliu, trebuie obtinuta autorizatie de functionare de la primarie? Multumesc!
Doar daca aveti program de lucru cu publicul.