avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1572 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Autorizare de la primarie pentru PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Autorizare de la primarie pentru PFA

Pentru PFA cu cod principal 7022 Activitati de consultanta pentru afaceri si management, (si secundar 9511,6311,4791) inregistrat la Reg.Comertului și ANAF, cu sediul profesional la domiciliu, trebuie obtinuta autorizatie de functionare de la primarie? Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Ioan Blaga , Contabil 22:28, 28 Martie 2017
Doar daca aveti program de lucru cu publicul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Facturare - caen anitsirc anitsirc Supun atentiei dvs. urmatorul caz: [b]Firma care vinde: [/b]SRL, caen 7022 (consultanat in afaceri si management) [b]Clientul:[/b] o alta firma care are ... (vezi toată discuția)
Pfa - cod caen publicitate online MrDerpson MrDerpson Buna ziua, In prezent am un PFA, cod caen 7022 - consultanta pentru afaceri si management. Doresc sa-mi deschid un site care, probabil, imi va aduce ... (vezi toată discuția)
Functionare punct de lucru pe pfa moonprincess moonprincess Buna ziua. Am inchiriat pe PFA, din 15 mai, o casa pentru a-mi deschide punct de lucru. Imediat ce proprietarul (persoana fizica) va inregistra contractul la ... (vezi toată discuția)