Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... o nelamurire
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

o nelamurire

Buna ziua. Am o intrebare. Daca recent am semnat un contract in dublu exemplar. Iar al meu nu a fost semnat de angajator. in cazul unei probleme contractuale Acesta mai este valabil? Angajatorul are semnatura mea dar eu nu am pe contract semnatura angajatorului.Multumesc
C.i.m. nesemnat de ambele parti este un contract nevalabil.

Mergeti la angajator sa semneze si el exemplarul dvs.