Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stabilirea nivelului de indemnizație cresterecopil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stabilirea nivelului de indemnizație cresterecopil

Buna ziua, as vrea sa va întreb dacă unei salariata cu un contrac de munca cu timp parțial la o firma si altul tot cu timp parțial la alta firma i se cumuleaza veniturile pentru calculul indemnizației. Va multumesc
Da, i se va lua in calcul pentru stabilirea cuantumului indemnizatiei pentru CCC ambele salarii.