Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... munca
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

munca

sunt in somaj iar firma unde am lucrat ,ma solicitat sa lucrez 2ore ca sef de obiectiv.pot beneficia in continuare de somaj si sa lucrez 2ore in acelasi timp.astept raspuns pe email ganea.catalin80@yahoo.com, va multumesc
Indemnizatia de somaj nu poate fi cumulata cu veniturile din salarii.