Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Tarif avocat drept penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Tarif avocat drept penal

Buna ziua!V-as fi recunoscatoare daca mi-ati putea spune care este tariful unui avocat de drept penal pentru un proces de vatamare corporala.Mentionez ca sunt parte vatamata pentru Fond - plangere penala directa - simpla si am nevoie de avocat.Multumesc anticipat!
toata lumea sfasie....:D

pai depinde de cat de mult se repecta avocatul. Ca si parte vatamata in procesulde fond .. cred ca pe la 5-6 milioane. Dar repet .. depinde de avocat. Cam atat a dat o ruda de-a mea ... anul trecut parca .. intr-un proces asemanator
Onorariile sunt negociabile.
Si de obicei confidentiale, nu se posteaza pe internet.