Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... recurs ordonanta presedintiala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

recurs ordonanta presedintiala

buna seara am o nelamurire legat de procesul care il am cu fostul concubin pentru custodia copilului.am cerut ordonanta prezidentiala si mi sa respins si am facut recurs. la cat timp se face recursul ca a trecut deja o luna de cand am facut de fapt asa mia zis dnul avocat ca a facut recurs dar nu stiu ce sa cred.am platit 1000 lei pentru recurs
giulya93, utilizator
Intraţi pe site-ul Just.ro, pe pagina Tribunalului de care aparţineţi şi tastaţi numărul dosarului, vedeţi ce scrie acolo.
Pana se transfera dusarul de la instanta de fond la cea superioara care judeca recursul,dureaza.Pe site-ul judecatoriei veti putea verifica la dosarul respectiv data de declarare a recursului.