Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Rugaminte
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Rugaminte

V-aș ruga dacă se poate sa ma ajutați cu veridicitatea unui contract.
Buna ziua.
Pentru verificarea unui contract sub aspectul veridicitatii, comunicati mai multe detalii.