Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Suspendare stimulent inserție
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Suspendare stimulent inserție

Se poate suspenda stimulentul inserție 30 zile, pentru al trece pe tatăl in concediu, deși tatăl nu a depus dosarul pentru concediu creștere?
Pe durata cat tatal intra in CCC nu se acorda stimulent de insertie.