Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Prelungire mandat administrator Firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Prelungire mandat administrator Firma

Buna ziua,
Hristos a Inviat!

Astazi mi-am adus aminte sa verific toate actele firmei si am constat faptul ca mi-a expirat de prin Ianuarie mandatul de 4 ani din Actul Constitutiv.

Prin urmare ar trebui sa il prelungesc pe o perioada nedeterminata (habar nu am de ce avocata nu a facut asa atunci cand am infiintat firma in 2013)

Sunt din Bucuresti si am inteles ca trebuie sa merg la Registrul Comertului de la Muncii pentru a-mi prelungi mandatul insa nu stiu mai multe detalii si este oarecum urgent.

Imi poate oferi cineva niste detalii concrete, va rog?
Cu ce acte sa merg, ce sa fac acolo, o suma sau... mai stiu eu ce alte birocratii romanesti.

Multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~