Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cum trimit bani unui detinut in strainatate?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cum trimit bani unui detinut in strainatate?

Cum pot sa trimit bani unui detinut in strainatate? Mai exact în Tel Aviv. Are cetățenie romana dar este arestat în Tel Aviv .
Sunați la Ambasada României la Israel...poate vă pot ajuta cei de acolo cu mai multe sfaturi.
Asigurati-va ca situatia este reala. Sunt multe escrocherii pe tema asta.
Da, sa aveti in vedere ambele mesaje de mai sus.
E posibil ca detinutul sa aiba card.
Incercati sa va informati pe acest aspect la ambasada.