Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa poluare

Cum pot recupera restul de 3 tranșe in condiția în care ANAF zice ca s-au sistat plățile
~ Conținut șters la cerere ~
Buna seara, unde introduc o actiune in instanta recuperare taxa, daca eu am achitat taxa auto la directia fiscala o orasului Salonta jud.Bihor, iar domiciliul il am in Timisoara, jud.Timis? La Tribunalul Bihor sau Tribunalul Timis?